Адвокатське об’єднання «ЮРПРАКТИКУМ» створене адвокатами та юристами, які мають практичний професійний досвід понад 14 років та своїми вміннями і наполегливою працею досягають необхідних результатів.

Фахівці компанії щодня вирішують складні питання та надають якісні правові послуги як приватним особам, так і підприємствам та організаціям у різних галузях права.

Мета компанії – об’єднання професійних можливостей нашої команди для забезпечення високого рівня правової підтримки та захисту при вирішенні повсякденних питань приватних осіб та окремих компаній.

Адвокатське об’єднання спеціалізується на корпоративних правовідносинах, цивільних, господарських та адміністративних справах. Юристи компанії надають вичерпне правове забезпечення та супровід всіх послуг у сфері будівництва, земельних правовідносин, податкових спорів, господарських справ, ліцензування і отримання дозвільних документів.

Спеціалісти компанії «ЮРПРАКТИКУМ» надають якісні послуги щодо юридичного обслуговування підприємств та організацій, представництва інтересів юридичних та фізичних осіб у судових та інших державних органах, послуги з юридичного супроводу діяльності підприємств або окремих проектів, юридичного аналізу документів, формування стратегії правового захисту порушених прав та ряд інших послуг.

В адвокатському об’єднанні «ЮРПРАКТИКУМ» наслідують виключно професійні та морально-етичні принципи відношення до клієнтів, зокрема: чесність та повага до клієнта; глибоке та повне розуміння проблеми клієнта; ефективне, результативне та своєчасне  вирішення питань клієнта;  конфіденційність.

Крім юридичного напрямку, в співпраці з нашими партнерами, компанія забезпечує надання комплексних бухгалтерських та аудиторських послуг.

Адвокатське об’єднання «ЮРПРАКТИКУМ» – це злагоджена та скоординована робота професіоналів для надання якісних та своєчасних правових послуг. Вирішуючи питання наших клієнтів, ми даємо очікуваний результат.

Основні наші принципи – чесність, професійність та надійність.